Maxus 28

Maxus 28

Maxus 28 nie jest największym jachtem, pływającym po Mazurach, lecz właśnie to czyni go jednym z najwygodniejszych, zarówno pod względem właściwości nautycznych, jak i komfortu podróżowania.
Maxus 28

Maxus 28

Minimalne zanurzenie wynoszące 40 cm oraz podnoszona płetwa pozwala cumować niemal wszędzie, przy odrobinie wprawy możliwe jest nawet przejście z kokpitu na ląd, bez potrzeby brodzenia w wodzie.
Maxus 26

Maxus 26

Na wypadek chłodniejszych nocy, do dyspozycji wodniaków jest ogrzewanie kajuty, zatem na dłuższą wyprawę można zabrać także małe dzieci.

O Nas

Posiadamy już 18-letnie doświadczenie w czarterze jachtów i grono wielu zadowolonych klientów. Cały czas rozbudowujemy naszą ofertę, aby sprostać wszystkim oczekiwaniom, a do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, służąc pomocą na każdym etapie planowania rejsu.

Zadzwoń!

Telefon: 506 045 956
Email: biuro@czarter4u.pl

Czarter Dla Ciebie,
Małgorzata Zadranowicz,
Port jachtowy Wojska Polskiego 39

05 lipiec 2022

Letnia przechadzka po przystani jachtowej potrafi rozbudzić marzenia. Bywa, że jednocześnie cumuje tam w sezonie sporo jachtów żeglarskich czy motorowych. Niektóre bardzo luksusowe. Skupieni na próbach zajrzenia do ich wnętrz, nie zastanawiamy się, jakim właściwie obiektem wodnym jest jacht i co odróżnia go od innych. Z perspektywy kogoś zainteresowanego tematem kategorie jachtów to temat istotny pod wieloma względami. Rodzaj napędu, liczba czy konstrukcja kadłuba to tylko niektóre czynniki decydujące o tym, z jakim jachtem mamy do czynienia.

05 lipiec 2022

Odzież żeglarska rządzi się swoimi prawami. W jej doborze należy uwzględnić niemal nieustanny kontakt z wiatrem i wodą. Choć komfort noszenia powinien być na pierwszym miejscu, to z drugiej strony każdy sport posiada swoich producentów doprowadzających do perfekcji specjalistyczną odzież dla konkretnych dziedzin. Pasjonaci sportów wodnych, w tym żeglarstwa, mogą przebierać w piankach, kurtkach przeciwdeszczowych i przeciwwiatrowych, czapkach czy rękawiczkach dedykowanych pływającym na jachtach. Jak się ubrać na jacht i od jakich czynników zależy wybór odzieży?

05 czerwiec 2022

Żeglarstwo jest nie tylko formą aktywnego wypoczynku, ale również pociągającym sportem, który daje wiele satysfakcji. Ci, którzy mają już za sobą swój pierwszy rejs w roli załoganta, często połykają bakcyla i zastanawiają się, jakie to uczucie samodzielnie kierować jachtem. Pojawia się pytanie, czy na jacht trzeba mieć uprawnienia? Odpowiedź nie jest tak jednoznaczna, jak mogłoby się wydawać. Możemy bowiem żeglować bez patentu, wiąże się to jednak z szeregiem ograniczeń, o których piszemy w niniejszym artykule.

05 czerwiec 2022

Pytanie o najlepsze buty jachtowe wcale nie jest banalne. Niezależnie od tego, czy traktujemy żeglowanie jak formę wypoczynku, czy sportu, wiemy, że ta forma aktywności jest specyficzna. Mamy kontakt z wodą, wystawiamy się na różne warunki atmosferyczne, a do tego znajdujemy się na łodzi, która zbudowana jest przecież z określonych materiałów. W tym artykule wyjaśniamy, jakie obuwie najlepiej sprawdzi się na jachcie.