Maxus 28

Maxus 28

Maxus 28 nie jest największym jachtem, pływającym po Mazurach, lecz właśnie to czyni go jednym z najwygodniejszych, zarówno pod względem właściwości nautycznych, jak i komfortu podróżowania.
Maxus 28

Maxus 28

Minimalne zanurzenie wynoszące 40 cm oraz podnoszona płetwa pozwala cumować niemal wszędzie, przy odrobinie wprawy możliwe jest nawet przejście z kokpitu na ląd, bez potrzeby brodzenia w wodzie.
Maxus 26

Maxus 26

Na wypadek chłodniejszych nocy, do dyspozycji wodniaków jest ogrzewanie kajuty, zatem na dłuższą wyprawę można zabrać także małe dzieci.

O Nas

Posiadamy już 18-letnie doświadczenie w czarterze jachtów i grono wielu zadowolonych klientów. Cały czas rozbudowujemy naszą ofertę, aby sprostać wszystkim oczekiwaniom, a do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, służąc pomocą na każdym etapie planowania rejsu.

Zadzwoń!

Telefon: 506 045 956
Email: biuro@czarter4u.pl

Czarter Dla Ciebie,
Małgorzata Zadranowicz,
Port jachtowy Wojska Polskiego 39

16 sierpień 2022

Męski wypad na jacht to dla żeglarzy ulubiona forma aktywności. Rzadziej widać jachty zdominowane przez kobiety, które zgodnie z powszechnymi przekonaniami najchętniej zalegają na piaszczystym lądzie. A dzieci? Wiadomo, przeważnie przy mamach. Jednak to nie jedyny scenariusz na żeglowanie.

Gdy coraz bardziej otwieramy się na świat, zadając sobie pytania, kiedy można dziecko postawić na nartach czy desce surfingowej, nic dziwnego, że pojawia się i takie czy na jacht można zabrać dzieci? Jeśli tak, to od jakiego wieku i jak się do tego przygotować?

16 sierpień 2022

Chcieć znaczy móc, a mieć patent, znaczy móc jeszcze więcej. Owszem, patentu żeglarskiego nie musimy posiadać, kierując jachtem o długości nieprzekraczającej 7,5 m, ale to zawsze ograniczenie.

W przypadku jachtów motorowych bez patentu możemy kierować obiektem o maksymalnej długości 13 m i mocy silnika nie większej niż 75 kW. Jak widać, nie poszalejemy, bo jeśli połknęliśmy już żeglarskiego bakcyla, nie chcemy uznawać żadnych ograniczeń. Jaki patent na jacht zapewni nam swobodę na wodach?

05 lipiec 2022

Letnia przechadzka po przystani jachtowej potrafi rozbudzić marzenia. Bywa, że jednocześnie cumuje tam w sezonie sporo jachtów żeglarskich czy motorowych. Niektóre bardzo luksusowe. Skupieni na próbach zajrzenia do ich wnętrz, nie zastanawiamy się, jakim właściwie obiektem wodnym jest jacht i co odróżnia go od innych. Z perspektywy kogoś zainteresowanego tematem kategorie jachtów to temat istotny pod wieloma względami. Rodzaj napędu, liczba czy konstrukcja kadłuba to tylko niektóre czynniki decydujące o tym, z jakim jachtem mamy do czynienia.

05 lipiec 2022

Odzież żeglarska rządzi się swoimi prawami. W jej doborze należy uwzględnić niemal nieustanny kontakt z wiatrem i wodą. Choć komfort noszenia powinien być na pierwszym miejscu, to z drugiej strony każdy sport posiada swoich producentów doprowadzających do perfekcji specjalistyczną odzież dla konkretnych dziedzin. Pasjonaci sportów wodnych, w tym żeglarstwa, mogą przebierać w piankach, kurtkach przeciwdeszczowych i przeciwwiatrowych, czapkach czy rękawiczkach dedykowanych pływającym na jachtach. Jak się ubrać na jacht i od jakich czynników zależy wybór odzieży?