LAST MINUTE -15% WSZYSTKIE TYGODNIOWE CZARTERY

LAST MINUTE -15% WSZYSTKIE TYGODNIOWE CZARTERY

LAST MINUTE -15% WSZYSTKIE TYGODNIOWE CZARTERY

LAST MINUTE -15% WSZYSTKIE TYGODNIOWE CZARTERY

O Nas

Posiadamy już 18-letnie doświadczenie w czarterze jachtów i grono wielu zadowolonych klientów. Cały czas rozbudowujemy naszą ofertę, aby sprostać wszystkim oczekiwaniom, a do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, służąc pomocą na każdym etapie planowania rejsu.

Port Macierzysty Stanica "TAJTY" Śląski OZŻ

Jachty stacjonują w Wilkasach nad jeziorem Tajty

 Stanica "TAJTY" Śląski OZŻ, ul. Przemysłowa 23, 11-500 Wilkasy 

Zadzwoń!

Telefon: 506 045 956
Email: biuro@czarter4u.pl

Czarter Dla Ciebie,
Małgorzata Zadranowicz,
Stanica "TAJTY" ul. Przemysłowa 23, 11-500 Wilkasy

13 maj 2023

Wybierasz się na Mazury i chcesz bliżej poznać Giżycko? Atrakcje turystyczne, które się tam znajdują, są przeznaczone dla osób, które lubią aktywnie spędzać czas. Twierdza Boyen to gratka dla fanów historii, wieża widokowa dla tych, którzy kochają malownicze widoki, zaś pokrzyżacki zamek dla miłośników militariów i fortyfikacji. Lista miejsc wartych odwiedzenia jest znacznie dłuższa, jednak to są perełki, których nie można przegapić podczas pobytu w żeglarskiej stolicy Polski.

15 luty 2023

Miasto znajdujące się na styku dwóch, malowniczych jezior — Niegocin i Kisajno, które z pewnością zasługuje na miano stolicy polskiego żeglarstwa to Giżycko. Plaża położona nieopodal centrum oraz jedno z najdłuższych mol w Polsce przyciągają do miasta rzesze turystów. I nic dziwnego, gdyż są to miejsca warte odwiedzenia. W artykule znajdziesz garść przydatnych informacji na temat Giżycka, mola, plaży oraz ich otoczenia.

16 sierpień 2022

Męski wypad na jacht to dla żeglarzy ulubiona forma aktywności. Rzadziej widać jachty zdominowane przez kobiety, które zgodnie z powszechnymi przekonaniami najchętniej zalegają na piaszczystym lądzie. A dzieci? Wiadomo, przeważnie przy mamach. Jednak to nie jedyny scenariusz na żeglowanie.

Gdy coraz bardziej otwieramy się na świat, zadając sobie pytania, kiedy można dziecko postawić na nartach czy desce surfingowej, nic dziwnego, że pojawia się i takie czy na jacht można zabrać dzieci? Jeśli tak, to od jakiego wieku i jak się do tego przygotować?

16 sierpień 2022

Chcieć znaczy móc, a mieć patent, znaczy móc jeszcze więcej. Owszem, patentu żeglarskiego nie musimy posiadać, kierując jachtem o długości nieprzekraczającej 7,5 m, ale to zawsze ograniczenie.

W przypadku jachtów motorowych bez patentu możemy kierować obiektem o maksymalnej długości 13 m i mocy silnika nie większej niż 75 kW. Jak widać, nie poszalejemy, bo jeśli połknęliśmy już żeglarskiego bakcyla, nie chcemy uznawać żadnych ograniczeń. Jaki patent na jacht zapewni nam swobodę na wodach?