Maxus 28

Maxus 28

Maxus 28 nie jest największym jachtem, pływającym po Mazurach, lecz właśnie to czyni go jednym z najwygodniejszych, zarówno pod względem właściwości nautycznych, jak i komfortu podróżowania.
Maxus 28

Maxus 28

Minimalne zanurzenie wynoszące 40 cm oraz podnoszona płetwa pozwala cumować niemal wszędzie, przy odrobinie wprawy możliwe jest nawet przejście z kokpitu na ląd, bez potrzeby brodzenia w wodzie.
Maxus 26

Maxus 26

Na wypadek chłodniejszych nocy, do dyspozycji wodniaków jest ogrzewanie kajuty, zatem na dłuższą wyprawę można zabrać także małe dzieci.

Port Macierzysty Royal

Jachty stacjonują w Giżycku nad jeziorem Kisajno.

  Aleja Wojska Polskiego 39, 11- 500 Giżycko. 

Zadzwoń!

Telefon: 506 045 956
Email: biuro@czarter4u.pl

Czarter Dla Ciebie,
Małgorzata Zadranowicz,
Port jachtowy Wojska Polskiego 39

Port Royal  znajduje się nad Zatoką Tracz, łączącą kanał Łuczański z jeziorem Kisajno w Giżycku. To doskonała baza wypadowa zarówno na północny jak i południowy szlak. Na terenie portu dostępne są miejsca parkingowe z dojazdem niemalże pod sam jacht. Dojazd z dworca PKP i PKS - komunikacja miejska (kierunek Wilkasy lub Piękna Góra), należy wysiąść na przystanku na ul. Obwodowej przed rondem, do portu 1 km pieszo. Natomiast taxi – koszt ok. 15 zł – 30 zł – zależy od trasy, natężenia ruchu a także godziny zamknięcia mostu obrotowego dla ruchu kołowego. Pieszo z dworca jest ok. 4 km